fbpx

Projekty - Wirtualny spacer 3D sala weselna

Portfolio

Wirtualny spacer 3D sala weselna

wirtualny spacer restauracja weselna wirtualny spacer 3d sala weselna sala bankietowa prezentacja 3D wirtualny spacer pałac weselny wirtualny spacer sala konferencyjna wirtualna-wycieczka 3d sala weselna wirtualny spacer kompleks bankietowy
Project Description

Jak sprawić, żeby internauci odwiedzający profile Twoje restauracji w social mediach bądź jej stronę internetową, mieli okazję przekonać się naocznie o tym, jak wyjątkowy jest Twój lokal? Oczywiście można posiłkować się zdjęciami lub opiniami zadowolonych Gości, ale z pewnością nie oddadzą one pełni potencjału Twojego lokalu. Zdecydowanie najlepszym narzędziem, jakie jest obecnie dostępne dla restauratorów chcących promować swój obiekt w sieci, jest wirtualny spacer 3D. Taka prezentacja daje naprawdę fenomenalne rezultaty, jeśli chodzi o przyciąganie nowych Gości, zachęconych internetową przechadzką po danym lokalu.

Restauracja to miejsce, które poza wybitną kuchnią, powinno umilać Gościom czas również niepowtarzalną atmosferę, jaka panuje w jej wnętrzu. To właśnie od nastroju panującego bowiem w danym lokalu zależy w dużym stopniu, czy uda się nasze wspólne wieczorne wyjście z przyjaciółmi na obiad czy też romantyczna kolacja z ukochaną osobą. Nie jesteśmy jednak w stanie oddać atmosfery panującej w restauracji za pomocą klasycznych zdjęć – w tym celu trzeba uciec się właśnie do wirtualnych spacerów 3D.

Bez względu na to, jaka kuchnia i kultura króluje w Twojej restauracji, wirtualny spacer sprawi, że Twój lokal będzie jawił się Gościom jako miejsce z duszą. Warto w takiej prezentacji postawić na dokładne pokazanie przyszłym odwiedzającym takich detali tworzących jedyny w swoim rodzaju nastrój, jak wiszące na ścianach obrazy czy też klimatyczne oświetlenie. Dzięki temu wirtualny spacer zbuduje pozycję danej restauracji jako miejsce, w którym można naprawdę miło spędzić czas i poza kulinarnymi doznaniami cieszyć się także niepowtarzalną atmosferą.

Niemal obowiązkowym elementem, jaki powinien znaleźć się w każdym wirtualnym spacerze 3D po restauracji, jest prezentacja strefy barowej oraz obszaru wejściowego do lokalu. Taki zabieg pomoże Gościom odwiedzającym daną restaurację pierwszy raz poczuć się pewniej w jej wnętrzu. Prezentacja baru może również przełożyć się na zwiększenie ilości zamówień i znacznie sprawniejszą komunikację między Gośćmi a obsługą.

Warto wprowadzić do wirtualnego spaceru 3D również wszelkie elementy, które wyróżniają Twoją restaurację spośród innych lokali tego typu. Bez względu na to, jakie niegastronomiczne atrakcje oferuje Twój lokal, zdecydowanie powinny one stać się ważną i mocno wyeksponowaną częścią internetowej prezentacji – należą do nich między innymi strefa dla mamy i malucha czy też galeria fotografii.

W sezonie letnim wielu Gości stawia na niesamowicie przyjemną czynność, jaką jest spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. W sytuacji, kiedy Twoja restauracja posiada klimatyczny ogródek, powinien on koniecznie znaleźć się w wirtualnym spacerze 3D. Możesz być wówczas pewien, że do Twojego lokalu zawita wielu miłośników spędzania czasu w gronie bliskich w otoczeniu kojącej zieleni, która stanowi świetne tło do delektowania się pysznymi posiłkami.

Wirtualny spacer

Inne projekty w portfolio