fbpx

Wirtualny spacer Nowy Sącz

Wirtualny spacer Nowy Sącz

wirtualny spacer Nowy SączNowy Sącz jest uważany za serce subregionu sądeckiego.

Logo Miasta wzbudza szereg kontrowersji. Zdaniem niektórych włodarzy miasta logo powinno nawiązywać do symboli, które na pierwszą myśl przywołują jego nazwę lub widnieją na herbach miast.

Pomysłodawcy nowego logo Nowego Sącza dostrzegli zarys ludzkiej dłoni, parząc na zdjęcia Miasta z lotu ptaka. Ich zdaniem otwarta dłoń to symbol przyjaźni i otwartości.

Jest to symbol miasta, które nie boi się wyzwań i dobrze wróży. Stąd też takie hasło. Poprzednie logo, jakie pojawiało się na dokumentach to wizerunek Ratusza. „Tęczowa dłoń” nie wzbudza jednak w pełni pozytywnych skojarzeń.

Warto może promować nowe logo i nowy wizerunek Miasta przy pomocy wirtualnych spacerów.

Sprawdź pozytywne opinie o naszych usługach w wizytówce firmy
Wirtualny spacer w Google Moja firma

wirtualny spacer firma w Kielcach
matterport kielce

Z czym kojarzy się nam Nowy Sącz?

 • Góra Zabełecka

 • Bobrowisko

 • Góra Parkowa

 • Muszyn – Ogrody Sensoryczne

 • Jezioro Rożnowskie

 • Zamek w Nowym Sączu i zamek w Rytrze

Wirtualny spacer 3D – atrakcje Nowy Sącz

Trasa wirtualnego spaceru po Nowym Sączu powinna obejmować:

 • Rynek w Nowym Sączu – który należy do ładniejszych polskich rynków. Na środku placu stoi piękny ratusz, wybudowany w latach 1895-1897 według projektu architekta Jana Perosia jest trzecim nowosądeckim ratuszem. Pierwszy ratusz był murowany i stał od XV wieku przy bazylice św. Małgorzaty. Drugi ratusz wzniesiono w XV wieku. Budynek spłonął jednak w czasie pożaru w 1894 roku.

Nowosądecki ratusz to jedna z wizytówek miasta.

 • Dworzec kolejowy w Nowym Sączu – to kolejny interesujący budynek, został zbudowany w latach 1908-1909. Piękny dworzec w środku zdobi posadzka w szachownicę, tablice elektroniczne, tablice z historią dworca i kolei w Nowym Sączu.

 • Kościół pw. św. Kazimierza – wzniesiony w latach 1908-1912 według projektu Teodora Talowskiego.

 • Budynek Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza – został wybudowany w latach 1897-1898, a autorstwo projektu przypisuje się architektowi miejskiemu Janowi Perosiowi. Kondygnacje przedzielone są szerokim fryzem sgraffitowym, a nad oknami pierwszego piętra w niszach umieszczono popiersia znanych Polaków.

Warto pokazać detale architektoniczne tego budynku oraz innych atrakcji Nowego Sącza nagrywając wirtualny spacer dla tego Miasta.

Nowy Sącz – inne atrakcje

Wśród innych atrakcji Nowego Sącza wymienić należy Planty.Jest to nieduży park, zrewitalizowany, z dużą liczbą ławeczek, głazami oraz dębami upamiętniającymi zasłużonych mieszkańców miasta.

Najbardziej charakterystyczne elementy parku to rzeźba tańczących par – przedstawiająca tańczące dzieci z lokalnych zespołów folklorystycznych „Sądeczoki” i „Lachy”, fontanna i ławeczki znanych osobistości. Warto utrwalić tak ciekawe rzeźby w formie wirtualnego spaceru.

Strategia 2020+ dla Nowego Sącza

Strategia Rozwoju Nowego Sącza 2020+ w odróżnieniu od poprzedniej wersji, wpisuje się w najważniejsze uwarunkowania krajowe i europejskie, identyfikując kluczowe wyzwania rozwojowe stojące przed Miastem, stąd może stanowić podstawę dla planowania skutecznych działań o charakterze operacyjnym.

Strategia 2020+ wpisuje się w Strategię Rozwoju Województwa Małopolskiego „Małopolska 2020“. Stanowi odpowiedź na lokalne wyzwania, a jednocześnie szanse, jakie niesie dofinansowanie unijne dla tego subregionu.

Celem strategii jest:

 • poprawa dostępności komunikacyjnej,

 • uruchomione zostaną nowe możliwości rozwoju przedsiębiorczości i rynku pracy,

 • rozwój potencjału turystycznego okolic Nowego Sącza.

Wykorzystując wysokie walory naturalne, subregion sądecki powinien stać się jednym z dwóch głównych obszarów rozwoju sportów letnich i zimowych, w tym wyczynowych.

Po Krakowie i Tarnowie Nowy Sącz jest trzecim miastem w regionie, Nowy Sącz ma strategiczne położenie, dąży się jednak od wielu lat, aby ruch tranzytowy był przeniesiony poza miasto, co jest korzystne z punktu widzenia ekologii i turystyki.

Nowy Sącz i Tarnów tworzą wraz z Krakowem główne węzły policentrycznego układu sieci

tkanki miejskiej województwa małopolskiego, którego zachodnia część znajduje się w zasięgu oddziaływania górnośląskiego obszaru metropolitalnego oraz Bielska-Białej.

Zatem Nowy Sącz ma w pewnym sensie strategiczne znaczenie i położenie, co przedstawia model poniżej., a co warto przedstawić przy pomocy wirtualnego spaceru.

Nowy Sącz wygrywa Konkurs na najbardziej rozwojowy samorząd

Ogólnopolski ranking gmin i powiatów co rok prezentuje listy najlepszych miast. W tym roku Nowy Sącz uzyskał tytuł “Dobry Polski Samorząd 2020”.

W konkursie podstawą oceny był:

 • poziom inwestycji,

 • rozwoju miasta,

 • działań związanych z ochroną środowiska oraz

 • rozwój edukacji i kultury.

Jest to duży sukces Nowego Sącza, gdyż Konkurs był skierowana do wszystkich miast na prawach powiatu. Doceniono zmiany w Nowym Sączu oraz poziom zarządzania miastem. Natomiast dla Włodarzy Miasta najważniejsze jest, jak twierdzą, zadowolenie mieszkańców.

Warto zatem promować rozwój Nowego Sącza wykorzystując do tego celu wirtualne spacery 3D.

Zobacz nasze ostatnie realizacje w okolicach. Województwo małopolskie

More Spacer:

Mapa realizacji wirtualnych spacerów – nasze portfolio

Województwo małopolskie – największe miasta:
Kraków, Wieliczka, Tarnów, Nowy Sącz, Wadowice, Nowy Targ, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Limanowa, Bochnia, Olkusz, Brzesko, Sucha Beskidzka, Zakopane, Gorlice, Miechów, Proszowice, Dąbrowa Tarnowska

najlepszy fotograf nieruchomości Kraków

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz jest specjalistyczną dziedziną fotografii. Jej popularność w Polsce dopiero rozpoczyna się i już wskazuje tendencję zwyżkową. Jest... podobne
wcag 2.1 wirtualny spacer

Dostępność cyfrowa wirtualnych spacerów

Wirtualne spacery są coraz bardziej rozpowszechnioną formą promocji różnych instytucji i podmiotów. Szczególnie można je oglądać na stronach: muzeów (wirtualne... podobne
zdjecia 360 na booking com

Zdjęcia panoramiczne 360° na booking.com

W branży noclegowo-hotelarskiej konkurencja jest na porządku dziennym. W miejscowościach turystycznych jest po kilkadziesiąt ofert noclegowych. Turystów co prawda... podobne
wirtualny spacer hotel

Wirtualny spacer – prezentacja obiektów noclegowych

Internet jest największą bazą informacyjną, dźwignią handlu i usług. Ofert jest tak wiele, że trzeba wyróżnić się w internecie.... podobne
fotograf wnętrz Kraków

Zdjęcia HDR nieruchomości

Środowisko fotografów od pewnego czasu spiera się na temat HDR -ciekawej techniki zdjęciowej, która dla jednych jest wyżyną sztuki... podobne
wirtualny spacer pokoje na wynajem

Mieszkanie inwestycyjne – mieszkania na pokoje

Rynek nieruchomości przechodzi nieustanne przemiany. Nadal jest to opłacalna inwestycja kapitału, ponieważ ceny mieszkań rosną, a zainteresowanie klientów nie... podobne
wirtualny spacer google

Fotograf Google – Wizytówka firmy w Google Maps

Jeszcze parę lat temu wystarczyło mieć stronę internetową, dodać kilka ogłoszeń na różnych portalach ogłoszeniowych i promocja w internecie... podobne
interaktywny wirtualny spacer

Interaktywny wirtualny spacer 360°

Wirtualne spacery są doskonałą i nietuzinkową formą promocji miast, nieruchomości, firm, placówek oświatowych , szpitali, obiektów turystycznych, przestrzeni przemysłowych,... podobne