fbpx

Usługi

Wirtualny spacer 3D

Wykonujemy wirtualny spacer 3D po nieruchomościach i ich bliskiej okolicy, posiadamy najnowszy profesjonalny sprzęt do skanowania wnętrz, jesteśmy autoryzowanym jego operatorem. Technologia matterport pozwala na szybkie wykonanie cyfrowej prezentacji wnętrz odwzorowującej w 100% rzeczywistość.czytaj dalej »

Wirtualny spacer dedykowany

Wirtualny spacer w technologii zdjęć panoramicznych 360°. Pełna swoboda w zaprogramowaniu wirtualnego spaceru pod indywidualne wymagania klienta. Stworzymy dla Państwa interfejs, zaprogramujemy interaktywne hotspoty – znaczniki z wieloma ciekawymi funkcjami.czytaj dalej »

Publikacja wirtualnego spaceru 3d w usłudze Google Street view

Publikujemy w imieniu naszych klientów wykonane przez nas wirtualne spacery 3D na mapach Google street view, co pozwala na skuteczną promocję biznesu naszych klientów. Promujemy w ten sposób lokale użytkowe, restauracje, kluby, hotele, biura firm, itpczytaj dalej »

Znaczniki w wirtualnych prezentacjach

Istnieje możliwość umieszczenia w wirtualnych spacerach znaczników kluczowych dla klientów miejsc. W znacznikach można osadzać tekst, link do stron www, zdjęcia, filmy video, pliki pdf np. z aktualnymi informacjami (cenniki itp).czytaj dalej »

Opracowanie zdjęć i prezentacji video

Wykonujemy dla naszych klientów eksport prezentacji do postaci filmu video, oraz eksportujemy zdjęcia ze skanowanych wnętrza w wysokiej rozdzielczość. Takie materiały klient może wykorzystywać w publikacjach na stronach www, portalach ogłoszeniowych, na profilach społecznościowych, portalach video (Youtube, Vimeo, etc)czytaj dalej »

Usługi fotograficzne, video, filmowanie z drona

Świadczymy profesjonalne usługi fotograficzne, oraz video – rejestracja oraz montaż. Współpracujemy z operatorami dronów, operatorami kamer, grafikami i montażystami. Oferujemy wykonanie filmu promocyjnego nieruchomości wraz z zewnętrznymi ujęciami z powietrza połączone z wirtualnym spacerem po wnętrzach.czytaj dalej »