fbpx

Projekty - Wirtualny spacer 3D biuro filmy

Portfolio

Wirtualny spacer 3D biuro filmy

wirtualna wycieczka 3d po biurze firmy biuro firmy 3d spacer spacer 3d biuro spacery 3d matterport dla firm makieta 3d wirtualny spacer wirtualny spacer po biurze firmy
Project Description

Wiele biur firm z niemal każdej branży prowadzi obecnie działalność ogólnopolską, a nawet międzynarodową, co sprawia, że klienci mogą korzystać z ich usług, bez osobistej wizyty w stacjonarnym biurze. Jednak wiele osób rozważających skorzystanie z oferty danej firmy, chciałoby, przykładowo za pośrednictwem internetu, odwiedzić jej biuro. I w tym momencie przydają się właśnie wirtualne spacery 3D, które dają osobom zainteresowanym możliwość odwiedzenia biura każdej firmy z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej.

To, jak wygląda biuro naszej firmy i jak zostanie ono zaprezentowane za pomocą wirtualnego spaceru 3D, przekłada się na całościowy wizerunek naszego przedsiębiorstwa na rynku. Przykładowo firma działająca w branży IT może za pośrednictwem wirtualnego spaceru 3D po swojej siedzibie pokazać potencjalnych klientom, że idzie z duchem czasu, zaś samo biuro pełne jest nowoczesnych rozwiązań. Z kolei biuro firmy, która działa w branży kreatywnej, dobrze jest zaprezentować jako miejsce, w którym nie brakuje elementów artystycznych i niekonwencjonalnych. Innymi słowy wnętrza, w jakich działa nasze biuro, mają również niebagatelne znaczenie i przekładają się na postrzeganie naszej firmy na zewnątrz.

Z myślą o klientach i wszystkich osobach, które będą miały okazję odwiedzić siedzibę naszej firmy, warto koniecznie umieścić w wirtualnym spacerze 3D po naszym biurze szczegółową prezentację recepcji oraz szeroko rozumianej strefy wejściowej. W takiej prezentacji szczególnie dokładnie pokazać można strefę oczekiwania dla wszystkich osób odwiedzających. Dzięki temu wszyscy interesanci mogą przed osobistą wizytą przekonać się, czego mogą spodziewać się po wejściu do biura i jak trafić do recepcji, skąd z pewnością zostaną pokierowani w odpowiednie miejsce.

Wirtualny spacer 3D to również sposób na to, aby potencjalnym klientom pokazać, jak pracujemy na co dzień i w ten sposób umocnić swoją pozycję jako solidnej i godnej zaufania firmy. Z tego powodu warte pokazania są takie miejsca w naszym biurze jak otwarta przestrzeń typu open-space, gdzie pracują nasi eksperci, czy też sale konferencyjne, gdzie odbywają się zespołowe burze mózgów. W efekcie każdy klient zainteresowany współpracą z naszą firmą będzie mógł niejako od podszewki podejrzeć, w jaki sposób funkcjonuje nasze biuro i przekonać się o tym, że profesjonalizm nie jest nam obcy w każdym aspekcie działalności naszej firmy.

Bardzo przydatne wirtualne spacery 3D po naszym biurze mogą okazać się również w sytuacji, kiedy prowadzimy rekrutację i aktywnie poszukujemy nowych pracowników, będących jednocześnie specjalistami w swojej branży. Zaprezentowanie za pośrednictwem social mediów bądź naszej strony internetowej warunków i wystroju naszego biura wraz z bardzo istotnym z punktu widzenia potencjalnego pracownika zapleczem socjalnym może przyciągnąć do naszego przedsiębiorstwa znacznie więcej osób chętnych podjąć pracę właśnie w naszym biurze.

Wirtualny spacer

Inne projekty w portfolio