fbpx

Projekty - Wirtualny spacer 3D biuro filmy

Wirtualny spacer 3D biuro filmy

  • wirtualna wycieczka 3d po biurze firmy
  • biuro firmy 3d spacer
  • spacer 3d biuro
  • spacery 3d matterport dla firm
  • makieta 3d wirtualny spacer
  • wirtualny spacer po biurze firmy
Project Description

Wiele biur firm z niemal każdej branży prowadzi obecnie działalność ogólnopolską, a nawet międzynarodową, co sprawia, że klienci mogą korzystać z ich usług, bez osobistej wizyty w stacjonarnym biurze. Jednak wiele osób rozważających skorzystanie z oferty danej firmy, chciałoby, przykładowo za pośrednictwem internetu, odwiedzić jej biuro. I w tym momencie przydają się właśnie wirtualne spacery 3D, które dają osobom zainteresowanym możliwość odwiedzenia biura każdej firmy z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej.

To, jak wygląda biuro naszej firmy i jak zostanie ono zaprezentowane za pomocą wirtualnego spaceru 3D, przekłada się na całościowy wizerunek naszego przedsiębiorstwa na rynku. Przykładowo firma działająca w branży IT może za pośrednictwem wirtualnego spaceru 3D po swojej siedzibie pokazać potencjalnych klientom, że idzie z duchem czasu, zaś samo biuro pełne jest nowoczesnych rozwiązań. Z kolei biuro firmy, która działa w branży kreatywnej, dobrze jest zaprezentować jako miejsce, w którym nie brakuje elementów artystycznych i niekonwencjonalnych. Innymi słowy wnętrza, w jakich działa nasze biuro, mają również niebagatelne znaczenie i przekładają się na postrzeganie naszej firmy na zewnątrz.

Z myślą o klientach i wszystkich osobach, które będą miały okazję odwiedzić siedzibę naszej firmy, warto koniecznie umieścić w wirtualnym spacerze 3D po naszym biurze szczegółową prezentację recepcji oraz szeroko rozumianej strefy wejściowej. W takiej prezentacji szczególnie dokładnie pokazać można strefę oczekiwania dla wszystkich osób odwiedzających. Dzięki temu wszyscy interesanci mogą przed osobistą wizytą przekonać się, czego mogą spodziewać się po wejściu do biura i jak trafić do recepcji, skąd z pewnością zostaną pokierowani w odpowiednie miejsce.

Wirtualny spacer 3D to również sposób na to, aby potencjalnym klientom pokazać, jak pracujemy na co dzień i w ten sposób umocnić swoją pozycję jako solidnej i godnej zaufania firmy. Z tego powodu warte pokazania są takie miejsca w naszym biurze jak otwarta przestrzeń typu open-space, gdzie pracują nasi eksperci, czy też sale konferencyjne, gdzie odbywają się zespołowe burze mózgów. W efekcie każdy klient zainteresowany współpracą z naszą firmą będzie mógł niejako od podszewki podejrzeć, w jaki sposób funkcjonuje nasze biuro i przekonać się o tym, że profesjonalizm nie jest nam obcy w każdym aspekcie działalności naszej firmy.

Bardzo przydatne wirtualne spacery 3D po naszym biurze mogą okazać się również w sytuacji, kiedy prowadzimy rekrutację i aktywnie poszukujemy nowych pracowników, będących jednocześnie specjalistami w swojej branży. Zaprezentowanie za pośrednictwem social mediów bądź naszej strony internetowej warunków i wystroju naszego biura wraz z bardzo istotnym z punktu widzenia potencjalnego pracownika zapleczem socjalnym może przyciągnąć do naszego przedsiębiorstwa znacznie więcej osób chętnych podjąć pracę właśnie w naszym biurze.

Wirtualny spacer