fbpx

Projekty - Wirtualny spacer 3D dom na sprzedaż

Portfolio

Wirtualny spacer 3D dom na sprzedaż

dom na sprzedaż wirtualny spacer 3d matterport Kraków spacer 3d Kraków nieruchomości spacer 3d wnętrza 3d
Project Description

Sprzedaż domu bądź znalezienie jego nowych najemców to proces stosunkowo długi, często trwający przez wiele miesięcy. Jednocześnie duża konkurencja na rynku nieruchomości sprawia, że właściciele tego typu nieruchomości często przy pomocy konwencjonalnych technik często nie mogą przebić się do większej liczby osób zainteresowanych. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą wirtualne spacery 3D, które są niesamowicie pomocne zarówno dla osób sprzedających bądź wynajmujących domy, jak i osobom poszukującym tego typu nieruchomości mogą przynieść wiele korzyści.

Częstą bardzo uciążliwą bolączką osób sprzedających domy lub szukających dla nich najemców jest fakt, iż każdorazowa prezentacja nieruchomości potencjalnym zainteresowanym zajmuje wiele czasu. Często takie oględziny są dla właścicieli bardzo niekomfortowe również ze względu na brak czasu i bardzo napięty harmonogram. Niekiedy również właściciele mają poczucie, że zwyczajnie marnują swój cenny czas, gdyż potencjalni kupcy czy też najemcy są niezdecydowany i nie do końca wiedzą, czego szukają. W takiej sytuacji warto swoje internetowe ogłoszenie o sprzedaży bądź wynajmie domu wzbogacić o profesjonalnie przygotowany wirtualny spacer 3D. Przy jego pomocy możemy wstępnie zaprezentować naszą nieruchomość bez konieczności osobistego umawiania się na spotkanie z potencjalnymi zainteresowanymi.

Również osoby, które są w trakcie poszukiwać nowego domu, mogą za pośrednictwem wirtualnych spacerów 3D zaoszczędzić sporo swojego cennego czasu. Osobiste oględziny każdego interesującego domu mogą bowiem okazać się zwyczajnie niemożliwe ze względu na pracę zawodową i inne zobowiązania obu stron. Wirtualna prezentacja pozwala jednocześnie potencjalnym nabywcom podjąć wstępną decyzją co do faktu, czy dana nieruchomość spełnia ich podstawowe wymagania i czy warto w rezultacie umówić się z właścicielem na osobiste oględziny.

Nie sposób wspomnieć o ogromnej wygodzie, jaką niosą ze sobą wirtualne spacery po domach na sprzedaż bądź wynajem dla osób poszukujących domu w znacznej odległości od swojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dzięki temu narzędziu mogą oni bez przemierzania wielu kilometrów odbyć dokładne oględziny domu, którym są oni zainteresowani i podjąć decyzję, czy dana nieruchomość spełnia ich wymagania. Rozwiązanie takie pociąga za sobą znaczne oszczędności dla osoby potencjalnie zainteresowanej daną nieruchomością.

Wirtualny spacer 3D daje o wiele więcej możliwości, aniżeli konwencjonalne zdjęcia, jakie zazwyczaj występują w tradycyjnych ogłoszeniach o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Taka prezentacja znacznie lepiej oddaje proporcje poszczególnych pomieszczeń oraz ukazuje wiele różnych perspektyw. Oglądając dom za pomocą wirtualnego spaceru 3D możemy poczuć się wręcz, jakbyśmy znajdowali się osobiście w konkretnym wnętrzu. Poza wnętrzem domu można w takiej prezentacji pokazać również ogród, przydomowy garaż lub podjazd przed domem.

Wirtualny spacer

Inne projekty w portfolio