fbpx

Projekty - Wirtualny spacer 3D hotel

Portfolio

Wirtualny spacer 3D hotel

wirtualny spacer 3d kurort wakacyjny spacer 3d pokój hotelowy wirtualny spacer pokoje hotelowe 3d spacer 3d hotel
Project Description

Wirtualny spacer po hotelu, kurorcie

Branża hotelarska stale prężnie się rozwija, co pociąga za sobą konieczność ciągłego poszerzania oferty i dopasowywania jej do potrzeb Klientów. Jednym ze sposobów wychodzenia naprzeciw tym nieustannie zmieniającym się preferencjom jest reklamowanie swojego obiektu za pomocą wirtualnych spacerów 3D. Trudno wyobrazić sobie obecnie bardziej skuteczny i trafiający bezpośrednio do potencjalnego Klienta sposób promowania konkretnego hotelu czy też innego obiektu noclegowego. Wirtualne spacery 3D stanowią idealnie rozszerzenie reklamy internetowej, która w dobie wszechobecnych rezerwacji online staje się wręcz koniecznością, jeśli chcemy utrzymać się w branży hotelarskiej.

W zależności od tego, jaki standard pokoi hotelowych oferuje Gościom nasz hotel, każdy rodzaj pokoju powinien posiadać swojego reprezentanta w prezentacji przygotowanej właśnie pod wirtualny spacer 3D. Dzięki temu Goście szukający tanich, budżetowych noclegów, będą mogli bez obaw zarezerwować niedrogi nocleg w naszym hotelu, zaś Klienci stawiający na luksus przekonają się bez wychodzenia z domu, że nasz obiekt spełnia ich nawet najbardziej wygórowane wymagania. Koniecznie umieśćmy w wirtualnym spacerze również panoramy hotelowych łazienek, których standard wykończenia również dla wielu Gości stanowi ważne kryterium wyboru miejsca noclegowego.

Wysokiej klasy hotel powinien również koniecznie posiadać hotelową restaurację, powstałą głównie z myślą o Gościach hotelu, ale świadczącą również usługi gastronomiczne wszystkim miłośnikom dobrej kuchni. Z całą pewnością stylowe wnętrza hotelowej restauracji są godne zaprezentowania w wirtualnym spacerze 3D. W efekcie do restauracji mogą zajrzeć Goście, którzy zazwyczaj nie korzystają z tego typu obiektów gastronomicznych, ale właśnie wirtualny spacer zachęcić ich do jej odwiedzenia. Szczególnie duże znaczenie prezentacja hotelowej restauracji ma w sytuacji, kiedy nasz hotel organizuje również wesela i inne przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe.

Aby Goście odwiedzający nasz hotel po raz pierwszy nie czuli się zagubieni po przekroczeniu jego progów, warto poszerzyć wirtualny spacer 3D o prezentację recepcji i całego obszaru hotelowego hallu. Właśnie z myślą o tej grupie Klientów warto pokusić się o umieszczenie znaczników w takim strategicznych miejscach jak windy czy też hotelowa szatnia. Na uwzględnienie w wirtualnym spacerze 3D oraz oznaczenie dobrze widocznym znacznikiem zasługuje również stanowisko do samodzielnego meldowania, z którego będą korzystać Goście przybywający do hotelu w późnych godzinach nocnych.

Jak zapewne wszyscy wiemy, hotel to obecnie nie tylko możliwość noclegu i zjedzenia smacznego posiłku. Obiekt tego typu powinien zapewniać swoim Gościom szereg dodatkowych atrakcji, takich jak basen, strefa SPA czy też hotelowa kręgielnia. Wszystkie te miejsca koniecznie zaprezentujmy w ramach wirtualnego spaceru 3D, a z pewnością przyciągniemy do naszego obiektu osoby spragnione niezapomnianych doznań i wyjątkowych wrażeń.

Wirtualny spacer

Inne projekty w portfolio