fbpx

Projekty - Wirtualny spacer 3D apartament

Portfolio

Wirtualny spacer 3D apartament

meta tag wirtualny spacer znaczniki prezentacja 3d wnętrz wirtualna wycieczka apartament wirtualne spacery po nieruchomościach zdjęcia-wnętrz-nieruchomości wirtualny spacer wirtualny spacer apartament wynajem wakacje film youtube wirtualny spacer
Project Description

Przy sprzedaży czy też wynajmie apartamentu bardzo ważną rolę odgrywa w dzisiejszych czasach narzędzie, jakim jest internet. Aby nasza nieruchomość mogła jak najefektowniej się zaprezentować i przyciągnąć jak najwięcej osób zainteresowanych, warto pokusić się o skorzystanie z bardziej nowoczesnych narzędzi, aniżeli klasyczne zdjęcia. Doskonałym sposobem na idealną prezentację apartamentu na sprzedaż bądź wynajem jest wirtualny spacer 3D. Sposób ten zapewnia zdecydowanie najbardziej kompleksową prezentację nieruchomości i wprowadza sprzedaż mieszkań na zupełnie nowy, profesjonalny poziom.

Za pomocą wirtualnego spaceru 3D możemy pokazać apartament zdecydowanie najbardziej szczegółowo, z uwzględnieniem proporcji poszczególnych pomieszczeń oraz ich rzeczywistej wielkości. Ponadto ogromnym atutem tego sposobu prezentacji apartamentów na sprzedaż lub wynajem jest możliwość pokazywania pomieszczeń z różnych perspektyw. Mowa tutaj zarówno o standardowym widoku, który widzimy w drzwiach wejściowych, jak i perspektywie, którą będziemy widzieć przykładowo z kanapy w salonie. Potencjalny nabywca bądź lokator może również za pośrednictwem wirtualnego spaceru 3D niejako przejść się po danym apartamencie – takiej możliwości z pewnością nie dają standardowe zdjęcia.

Wirtualny spacer 3D jest szczególnie pożądany zwłaszcza przez kupców bądź najemców, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie obejrzeć apartamentu na własne oczy. Sytuacja taka ma miejsce zwłaszcza w sytuacji, gdy potencjalny nabywca lub lokator planuje w najbliższym czasie przeprowadzkę i właśnie przez internet szuka nowego lokum, którego przed wprowadzeniem się nie może osobiście obejrzeć. W efekcie dzięki wzbogaceniu naszego ogłoszenia o sprzedaży bądź wynajmie danego apartamentu o wirtualny spacer 3D znacząco zwiększamy zasięg naszej oferty, która może zainteresować również internautów nawet z odległych rejonów naszego kraju, a nawet z zagranicy.

Posiłkując się wirtualnym spacerem 3D przy internetowej prezentacji apartamentu możemy pokazać również wszelkie aspekty danej nieruchomości, jakie trudno uchwycić za pomocą klasycznych zdjęć. Mowa tu przede wszystkim o panującej w konkretnym mieszkaniu atmosferze, na którą składają się w dużej mierze niepowtarzalny wystrój wnętrza wraz z dodatkami oraz oświetlenie. Oprócz tego ogromnym atutem wirtualnego spaceru 3D po apartamencie na sprzedaż bądź wynajem jest możliwość ukazania w nim widoków z okien danego obiektu lub – jeżeli apartament posiada balkon lub taras – także spaceru po przynależącym do mieszkania balkonu.

Tworząc wirtualny spacer 3D po apartamencie na sprzedaż czy też wynajem warto umieścić w nim również takie istotne elementy infrastruktury danego budynku, jak współdzielony z innymi apartamentami korytarz, klatkę schodową bądź windę. Zdecydowanie w takiej prezentacji powinny znaleźć się takie udogodnienia w budynku jak wózkownia bądź przypisania do mieszkania komórka lokatorska.

Wirtualny spacer

Inne projekty w portfolio