fbpx

Projekty - Wirualny spacer 3D kawiarnia

Portfolio

Wirualny spacer 3D kawiarnia

wirtualny spacer kawiarnia reklama 3d kawiarni w internecie wirtualny spacer 3d kawiarnia wirtualna wycieczka 3d kawiarnia wirtualny spacer winiarnia makieta pomieszczeń 3d
Project Description

Wirtualny spacer po kawiarni, restauracji, klubie

Każda kawiarnia czy też inny niewielki lokal gastronomiczny posiada niepowtarzalny nastrój i atmosferę, która udziela się wszystkim Gościom. Jak przekazać cząstkę tej wyjątkowej atmosfery potencjalnym odwiedzającym, którzy zapoznają się z ofertą naszej kawiarni poprzez stronę internetową czy też social media? Oczywiście za pomocą wirtualnych spacerów 3D, które umożliwiają internautom zajrzenie do wnętrza naszego lokalu bez konieczności wychodzenia z własnych czterech ścian.

Z całą pewnością taka prezentacja zwiększy zainteresowanie przyszłych Gości naszym lokalem. Idealnie przygotowany spacer 3D, który będzie obejmował zarówno salę kawiarnianą, jak i bar, a także samo wejście do lokalu oraz jego witrynę zewnętrzną, to najlepsza wizytówka, jaką może poszczycić się w wirtualnym świecie nasza kawiarnia. Taki wirtualny spacer 3D pozwoli przyszłym odwiedzającym poczuć namiastkę panującej w konkretnym lokalu atmosfery, co z pewnością zachęci ich do jego osobistego odwiedzenia.

Z całą pewnością warto szczególny nacisk przyłożyć do kwestii wyeksponowania najważniejszych miejsc w naszym lokalu, takich jak bar, tablica z menu kawiarni, szatnia czy też toalety. Każdy z tych obiektów można odpowiednio opisać za pomocą indywidualnie dedykowanych znaczników. Taka możliwość zapoznania się online z rozlokowaniem poszczególnych obiektów w naszej kawiarni z pewnością zwiększy poziom zadowolenia przyszłych Gości, a oprócz tego doda im pewności siebie podczas osobistej wizyty w naszym lokalu.

Osoby chcące spotkać się w naszej kawiarni w większym gronie z pewnością docenią bardzo istotną część wirtualnego spaceru 3D, jaką jest całościowy rzut kawiarni z lotu ptaka. W ten sposób zdecydowanie najlepiej widać, jaka jest powierzchnia całego lokalu i ilu potencjalnych Gości pomieści dana kawiarnia. Taka opcja przypadnie do gustu również osobom rezerwującym stolik online bądź też telefonicznie, zwłaszcza, gdy zależy im na miejscu szczególnie intymnym bądź odosobnionym, albo wręcz przeciwnie – takim, w którym można poczuć prawdziwie tętniącą życiem atmosferę.

Twoja kawiarnia posiada ogródek, w którym wszyscy Goście mogą raczyć się pysznymi napojami na łonie natury?

Zdecydowanie również wizualizacje stolików w tej części powinny znaleźć się w wirtualnym spacerze 3D. Z pewnością w ten sposób nasz lokal przyciągnie wielu miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Szczególną popularność część spaceru po kawiarnianym ogródku będzie cieszyła się wiosną oraz latem.

Wirtualny spacer 3D powinien również koniecznie uwzględniać wszelkie niepowtarzalne atrakcje, którymi wyróżnia się Twoja kawiarnia. Może być to chociażby przygotowana z myślą o najmłodszych strefa malucha z przeznaczonymi dla dzieci zabawkami i pomocami edukacyjnymi bądź stworzona specjalnie dla koneserów strefa z wytrawnymi winami bądź kraftowym piwem. Taka prezentacja bez wątpienia przyciągnie do naszego lokalu wszystkim miłośników niecodziennych rozwiązań.

Wirtualny spacer

Inne projekty w portfolio