fbpx

Projekty - Wirtualny spacer 3D siłownia

Portfolio

Wirtualny spacer 3D siłownia

wirtualny spacer 3d-siłownia wirtualny spacer 360 stopni 3d siłownia wirtualny spacer sala treningowa prezentacja-3d-wnętrza-siłowni spacer 3d siłownia spacer 3d matterport siłownia prezentacja cennika w wirtualnym spacerze matterport prezentacja 3d spacer po wnętrzu
Project Description
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer po siłowni

Nowe siłownie zdają się wyrastać w naszym kraju jak grzyby po deszczu. I nic w tym dziwnego, gdyż coraz większa rzesza ludzi w każdym wieku chce wyglądać i czuć się zdrowo. Dla właścicieli siłowni taka sytuacja stanowi niemałe wyzwanie, gdyż muszą oni zachęcić entuzjastów aktywności fizycznej do wybrania właśnie ich obiektu. Bardzo pomocne w tej sytuacji może się okazać promowanie danej siłowni w internecie za pomocą wirtualnych spacerów 3D. Taka opcja z pewnością przypadnie do gustu zarówno osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z ćwiczeniami na siłowni, jak i tym już bardzo doświadczonym. Ta pierwsza grupa oglądając internetowe spacery po danej siłowni, może bowiem przełamać swój lęk przed pierwszą wizytą w tym obiekcie, natomiast osoby prowadzące aktywny tryb życia od dawna mogą porównać dany lokal z innymi siłowniami, które miały dotychczas okazję odwiedzić.

Tym, co zdecydowanie najczęściej jest wybierane przez osoby ćwiczące na siłowni, są ćwiczenia cardio. Z tego powodu w wirtualnym spacerze 3D koniecznie warto umieścić prezentację wszelkiego rodzaju maszyn i przyrządów takich jak bieżnie, stepery czy też rowerki. Warto tak rozplanować prezentację, aby potencjalni Klienci naszej siłowni mogli przekonać się, jaki widok będzie im towarzyszył podczas długich ćwiczeń typu cardio – z pewnością bowiem usytuowanie rowerków bądź bieżni przy dużym, przeszklonym oknie z pięknym widokiem przyciągnie do naszej siłowni wielu chętnych.

Kolejną strefą siłowni, jakiej nie może zabraknąć w wirtualnym spacerze 3D, jest część, w której umieszczone są maszyny oraz inne urządzenia dla kulturystów, a także osób chcących popracować nad swoją masą mięśniową. Warto wpleść do prezentacji jak najwięcej zbliżeń na poszczególne maszyny, a nawet opisywać je za pomocą znaczników, umożliwiających dodanie deskrypcji do każdego obiektu. Takie opisy będą szczególnie pożądane przez osoby początkujące chcące dopiero rozpocząć swoją przygodę z ćwiczeniami na siłowni.

Bardzo ważnym aspektem dla Klientów każdej siłowni, jest szeroko rozumiane zaplecze, na które składają się szatnie oraz łazienki. Nawet najlepiej wyposażona siłownia z kiepskim zapleczem nie znajdzie bowiem uznania u Klientów. Dlatego w wirtualnym spacerze 3D pokażmy się z jak najlepszej strony i zaprezentujmy, jak wyglądają szatnie i łazienki w naszym obiekcie sportowym. Z pewnością taka zawartość wirtualnego spaceru sprawi, że przyszli odwiedzający podejdą do naszej siłowni z dużą dozą zaufania.

Wirtualny spacer 3D po siłowni powinien obejmować również strefę ogólnodostępną, na którą składają się hall wejściowy, wraz z recepcją oraz ewentualną częścią o przeznaczeniu handlowym. Taka prezentacja sprawia, że cały spacer wydaje się kompletny, a ponadto można zauważyć pełną spójność, jeśli chodzi o stylistykę wnętrz w całym naszym obiekcie sportowym. Ponadto potencjalni Klienci będą wiedzieć, dokąd udać się po wejściu na siłownię, co z pewnością docenią osoby wybierające się tam po raz pierwszy.

Inne projekty w portfolio