fbpx

Projekty - Wirtualny spacer garaż straż pożarna

Portfolio

Wirtualny spacer garaż straż pożarna

wirtualny spacer straż pożarna wirtualny spacer 3d garaż straż pożarna wirtualny spacer samochód w 3d wirtualny spacer wnętrze garażu straży pożarnej wirtualny spacer wnętrze samochodu
Project Description

Garaż straży pożarnej to miejsce dla wielu osób bardzo interesujące. Jednak tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na jego obejrzenie na własne oczy, co spowodowane jest między innymi względami bezpieczeństwa. Bardzo ciekawą opcją jest w związku z powyższym faktem stworzenie wirtualnego 3D, w którym przedstawione zostaje właśnie wnętrze remizy strażackiej. Taka forma prezentacji garażu straży pożarnej jest niesamowicie popularna zwłaszcza wśród mężczyzn, zarówno tych najmłodszych, jak i tych w kwiecie wieku.

Taką wirtualną wycieczkę możemy zrobić dla innych miejsc, gdzie na codzień zwykły śmiertelnik nie ma dostępu i pokazać ich piękno i funkcjonalność.

Wirtualny spacer 3D po wnętrzu garażu straży pożarnej pozwala znacząco poprawić poziom świadomości społeczeństwa odnośnie bezpieczeństwa, jakie zapewniają nam takie właśnie jednostki. Za pośrednictwem takiej wirtualnej prezentacji możemy propagować na szeroką skalę wiedzę odnośnie wszystkich nowoczesnych sprzętów, jakie posiadają na wyposażeniu garaże straży pożarnej. Z pewnością mogąc odwiedzić za pomocą wirtualnego spaceru 3D najbliższą remizę, każda osoba może poczuć się bezpieczniej, gdyż ma szansę zobaczyć „na własne oczy”, a konkretnie za pomocą internetowej prezentacji, jakimi nowoczesnymi technikami dysponuje obecnie straż pożarna.

Jednym ze zdecydowanie najciekawszych elementów, jakie posiadają wirtualne spacery 3D po remizach strażackich, jest prezentacja wozów strażackich. Element ten szczególnie interesuje zwłaszcza mężczyzn, ale jest on ciekawy także dla kobiet pasjonujących się motoryzacją. Z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów można w ten sposób pokazać wszystkie pompy i inne maszyny, jakie należą do wyposażenia pojazdu, jakim jest wóz strażacki.

Wirtualne spacery 3D będą miały również ogromną wartość edukacyjną i będą chętnie oglądane zarówno przez maluchy, jak i nieco starsze dzieciaki w wieku szkolnym. Szczególnie interesująca taka prezentacja będzie dla małych chłopców. Wirtualny spacer 3D na dużym ekranie może zostać w takiej formie z powodzeniem połączony z prelekcją szkolną prowadzoną przez zawodowego strażaka na temat bezpieczeństwa i zapobiegania pożarom przez najmłodszych.

Z pewnością cyfrowa prezentacja wnętrza remizy strażackiej będzie szczególnie pasjonująca dla młodzieży, która rozważa podjęcie kariery w tych właśnie służbach mundurowych. Dzięki wirtualnemu spacerowi 3D po wnętrzu danej jednostki straży pożarnej młodzi ludzie mogą podejrzeć, jak od podszewki wyglądają te placówki. Z pewnością taka wiedza będzie dla nich pomocna w bardzo istotnej kwestii, jaką jest wybór drogi życiowej i dalszej ścieżki edukacji.

Na wirtualnych spacerach 3D po wnętrzach garaży straży pożarnej wiele skorzystać mogą również inne jednostki, które są aktualnie na etapie wymiany specjalistycznego sprzętu ratowniczego bądź służącego do gaszenia pożarów. Taka cyfrowa prezentacja bardziej nowoczesnej i lepiej wyposażonej remizy może bowiem być cenną wskazówką dla innych jednostek odnośnie tego, w jaki sprzęt warto się zaopatrzyć, a także jak zorganizować wnętrze remizy tak, aby było ono maksymalnie ergonomiczne i umożliwiało szybkie działanie w razie niespodziewanej akcji.

Wirtualny spacer

Inne projekty w portfolio