fbpx

Projekty - Wirtualny spacer drewniana karczma

Portfolio

Wirtualny spacer drewniana karczma

wirtualny spacer karczma wirtualny spacer drewniana karczma promocja karczmy w internecie drewniana karczma bagatela bircza wirtualny spacer restauracja regionalna karczma bagatela
Project Description

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją wirtualnego spaceru po malowniczej klasycznej drewnianej karczmie (gospoda, zajazd; dawniej też: austeria, arenda, harenda, oberża) w miejscowości Bircza przy drodze krajowej 28 Przemyśl – Sanok.
Karczma Bagatela to wspaniałe, góralskie miejsce o klimatycznym, drewnianym wnętrzu z mnóstwem niebanalnych dodatków które można podziwiać godzinami. Jest to restauracja
inna niż wszystkie, to miejsce, do którego warto trafić i warto tu wracać. Już na pierwszy rzut oka widać tu poszanowanie tradycji i zamiłowanie właścicieli do starych przedmiotów, które znajdziemy w każdym zakamarku we wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu.

Klient otrzymał wirtualny spacer Matterport wraz z eksportem do map Google Street View, pakiet 64 zdjęć w jakości 4k, 15 panoram sferycznych 360 wraz z publikacją w wizytówce Google Moja Firma oraz łatwy adres prowadzący do wirtualnego spaceru wraz ze statystykami wyświetleń w Google Analytics.
http://karczmabagatela.wirtualne-spacery.pl

Inne projekty w portfolio