fbpx

Projekty - Restauracja bistro Słodko czy słono

Portfolio

Restauracja bistro Słodko czy słono

wirtualny spacer słodko czy słono wirtualny spacer restauracja wirtualny spacer Wieliczka Słodko czy słono za barem burgery Wieliczka kawiarnia słodko czy słono w Wieliczce wirtualny spacer Google Wieliczka
Project Description

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po restauracji bistro w centrum Wieliczki przy ul. Powstania Warszawskiego 12. „Słodko czy Słono” to niekonwencjonalne bistro, dedykowane wszystkim oczekującym odrobiny więcej jakości i smaku zarówno od szybkiej przekąski w biegu jak i regularnego posiłku. Słodko czy Słono oferuje swoim gościom proste menu przepyszne burgery, frytki z sosami, a także kawę i słodkości ciasta, lody świderki i rzemieślnicze z naturalnych składników.

Klient otrzymał wirtualny spacer Matterport wraz z eksportem do map Google Street View, pakiet 40 zdjęć lokalu w jakości 4k, 10 panoram sferycznych 360 wraz z publikacją w wizytówce Google Moja Firma, łatwy adres prowadzący do wirtualnego spaceru wraz ze statystykami wyświetleń w Google Analytics. Wykonaliśmy również klasyczne zdjęcia drużynie siatkarek 7R Solna Wieliczka.
http://slodkoczyslono.wirtualne-spacery.pl

Inne projekty w portfolio