fbpx

Wizualizacja komputerowa wnętrz

Wizualizacja komputerowa wnętrz

Przy pomocy komputerowej wizualizacji wnętrz możesz w niesamowicie efektowny sposób pokazać potencjalnym zainteresowanym, jaki potencjał drzemie w danym mieszkaniu lub domu. Komputerowe urządzanie wnętrz pozwoli Ci – przy pełnej współpracy z profesjonalnym wykonawcą – wprowadzić do wszystkich pomieszczeń wizję tego, jak będą one wyglądać po umeblowaniu i urządzeniu.

W zależności od tego, jak chciałbyś pokazać Twoją nieruchomość, możliwe jest pełne dopasowanie wizualizacji do Twojego wyobrażenia. Nie musisz zatem ponosić sporych kosztów, aby pokazać w internecie jakie meble, kolory ściany czy też akcesoria stworzą w danym wnętrzu efektowną całość. Profesjonalne wizualizacje będą dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, co pozwoli znacząco zwiększyć zainteresowanie właśnie Twoją nieruchomością.

Home stagingmożliwy również na etapie komputerowej wizualizacji

Jeśli aktywnie działasz na rynku nieruchomości, z pewnością zetknąłeś się już z terminem, jakim jest home staging. Jeśli jednak to pojęcie jest Ci obce, powinieneś wiedzieć przede wszystkim, że oznacza ono przede wszystkim nastawione na jak najniższe koszty działania celem poprawy wyglądu wnętrza. Home staging mimo wprowadzania pozornie drobnych zmian do domów i mieszkań potrafi podnieść ich wartość rynkową o nawet 10%!

Podstawowym celem home stagingu jest nadanie pomieszczeniem bardziej przytulnego, iście domowego wyglądu. W tym celu zdecydowanie warto wprowadzić do wnętrz pewne akcesoria, których próżno szukać w świeżo wykończonych lokalach na sprzedaż bądź wynajem. I tak na stole powinien znaleźć się obrus, wazon ze świeżymi kwiatami oraz zastawa do kawy lub herbaty. Ogromny potencjał daje również aranżacja sypialni – można wprowadzić do niej ozdobne narzuty oraz stos ozdobnych poduszek na łóżku. Dekoracyjne detale doskonałe wrażenie zrobią również w łazience. Mowa tu przede wszystkim o świecach czy też takich dekoracjach jak morskie muszle.

Jeśli nie posiadasz takich dekoracji pasujących do konkretnego wnętrza, również możesz skorzystać z dobrodziejstw home stagingu. Wystarczy bowiem zlecić profesjonalnemu wykonawcy dodanie odpowiednich detali na etapie tworzenia komputerowej wizualizacji. Możesz mieć pewność, że efekt będzie spektakularny, a Twoje mieszkanie wiele zyska w oczach potencjalnego kupca lub lokatora.