fbpx

Projekty - Wirtualny spacer Radio Kraków

Portfolio

Wirtualny spacer Radio Kraków

wirtualny spacer Radio Kraków reżyserka studia wyposażenie wirtualna wycieczka po radiu krk sprzęt audio radio Kraków recepcja Radio Kraków wirtualna wizyta
Project Description

Jestem dumny z tego projektu. Przedstawiam Wirtualny spacer po siedzibie Radia Kraków, która znajduję się w charakterystycznym budynku przy alei Juliusza Słowackiego 22.
Wirtualny spacer po Radiu Kraków charakteryzuje się nie tylko wspaniałymi zdjęciami, ale także opisem poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu oglądający wie, w jakim miejscu znajduje się i co ogląda.

Możemy zwiedzić studia nagraniowe, reżyserkę jak i specjalne pomieszczenie tzw. newsroom gdzie pracują redaktorzy serwisów informacyjnych.

Prace nad tym projektem ze względu na specyfikacje pracy rozgłośni była podzielona na kilka etapów, aby nie zakłócić pracy rozgłośni musieliśmy zgrać się z aktualnie nadawanymi audycjami i grafikiem poszczególnych studiu nagraniowych.
Projekt ten to ponad 300 punktów skanowania 3D. Byliśmy m.in w takich miejscach jak archiwum rozgłośni, studiu Radia Internetowego Offradio a nawet na dachu, z którego możecie podziwiać widok na aleje Trzech Wieszczów, ulice Kazimierza Wielkiego, Łobzowską i podziwiać panoramę Krakowa. Zrealizowane również zostały zdjęcia 360° na zewnątrz budynku, przed głównym wejściem i na dziedzińcu. Wykonany został również film z drona prezentujący okazały budynek rozgłośni.

Bezpośredni adres do wirtualnego spaceru: http://radiokrakow.wirtualne-spacery.pl

Inne projekty w portfolio