fbpx

Projekty - Wirtualny spacer po Krakowie

Portfolio

Wirtualny spacer po Krakowie

wirtualny spacer sukiennice w Krakowie wirtualny spacer Kraków wirtualny spacer brama florianska rynek bez ludzi w Krakowie wirtualny spacer sukiennice rynek
Project Description

Przedstawiam Wirtualny spacer po opustoszałym starym mieście w Krakowie. Zwykle tętniące życiem ścisłe centrum Krakowa niemal zupełnie opustoszało, zrealizowałem ponad 90 panoram 360  w niedzielny poranek. Zwykle w ten dzień tygodnia z tak ładną pogodą a zwłaszcza w “Niedzielę Palmową” ulice starego miasta były pełne turystów i lokalnych mieszkańców zmierzających do kościołów. Dziś spotkałem zaledwie kilka osób wyprowadzających swoich pupili oraz policjantów i strażników miejskich.
Zapraszam do obejrzenia wirtualnej wycieczki po ulicach starego miasta w najbliższej okolicy rynku głównego. Przespacerowałem się ulicami Floriańską następnie dookoła Sukiennic, ulicą, Szewską na Plac Szczepański a z niego ul. Sławkowską do plant w kierunku Placu Stary Kleparz. Następnie udałem się na mały rynek, oraz ulicą Grodzą aż do Wawelu. Wróciłem ulicą Kanoniczą, przez ulicę Senacką, Poselską do Dominikańskiej następnie przez Plac Wszystkich Świętych ul. Stolarską do ulicy Siennej. Spacer w którym wykonałem ponad 10tys kroków zakończyłem w miejscu jego rozpoczęcia czyli przy Bramie Floriańskiej.

hotspotProszę zwrócić uwagę na hotspoty z opisem znajdują się ona na poszczególnych zdjęciach i opisują ważne miejsce w naszym mieście.

bezpośredni adres do wirtualnego spaceru
http://krakow.wirtualne-spacery.pl

wirtualny spacer rynek główny w Krakowie