fbpx

Projekty - Mhk Pałac Krzysztofory wystawa Cyberteka

Portfolio

Mhk Pałac Krzysztofory wystawa Cyberteka

wirtualny spacer mhk wirtualny spacer wystawa czasowa muzeum nowoczesne muzeum w Krakowie wirtualny spacer po muzeum w Krakowie wirtualny spacer po muzeum muzeum historyczne miasta Krakowa wirtualny spacer pałac krzysztofory cyberteka wirtualny spacer wirtualny spacer 3d pałac krzysztofory
Project Description

Przedstawiamy Państwu najnowszą realizację wirtualnego spaceru Matterport zrealizowanej dla Muzeum Historycznego miasta Krakowa w Pałacu Krzysztofory. Wystawa zatytułowana “Cyberteka” przedstawia rozwój przestrzenny i urbanistyczny miasta Krakowa od czasów przedlokacyjnych po lata 1915, kiedy to realizowano projekt “Wielkiego” Krakowa.
Pomieszczenia wystawy o łącznej powierzchni 185 metrów kwadratowych są zlokalizowane na drugim piętrze zachodniego skrzydła Pałacu Krzysztofory w zabytkowych pomieszczeniach z polichromiami z przełomu XVIII i XIX w.
W swoim założeniu projekt jest otwarty i będzie systematycznie powiększany i uzupełniany. W obecnym kształcie fenomen Krakowa prezentowany jest w sześciu odsłonach w formie prezentacji multimedialnych.

Bezpośredni adres do wirtualnego spaceru: http://cyberteka.wirtualne-spacery.pl

Wirtualny spacer zrealizowany przez Wirtualne-spacery.pl w dniu 31.10.2018

Wersja “demonstracyjna” z ograniczoną ilością punktów widoku, przeznaczona jako zwiastun wystawy i opublikowana na stronach muzeum.

Inne projekty w portfolio