fbpx

Projekty - Wirtualny spacer Chaty u Bibra

Portfolio

Wirtualny spacer Chaty u Bibra

Chaty u Bibra Sobolówka opinie dom z kominkiem w górach wynajem wypoczynek w górach nocleg w górach noclegi beskid góralska chata na wynajem promocja oferty noclegowej wirtualny spacer dom w górach Chaty u Bibra Sobolówka wirtualny spacer
Project Description

Przedstawiamy wirtualny spacer Matterport zrealizowany w Góralskiej drewnianej chacie na wynajem. „Chaty u Bibra” to kompleks całorocznych góralskich domków na wynajem w miejscowości Soblówka Ujsoły w paśmie gór Beskid Żywiecki.

chaty u Bibra SobolówkaZatrzymaj się w malowniczej wsi Beskidu Żywieckiego. Drewniane piętrowe chaty posiadające duży taras z widokiem na góry. Zrelaksuj się i wycisz w nowocześnie urządzonym wnętrzu. Przecieraj szlaki i zdobywaj szczyty gór. Wieczorami biesiaduj przy ciepłym kominku i smakuje oscypka i zimnej bryndzy.

Soblówka – wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Ujsoły. Graniczy ze Słowacją, w dolinie potoku Cicha. Położona jest u podnóża góry Wielka Rycerzowa i Muńcuł. Zaledwie 130 km od Krakowa, 36 km od Żywca.

Bezpośredni adres do wirtualnego spaceru: http://ubibra.wirtualne-spacery.pl

Inne projekty w portfolio