fbpx

Plany pięter

Rzuty 2D – dokładne i najbardziej rzetelne

Za pomocą rzutów 2D pokazuje się zazwyczaj całe mieszkania albo nawet całe piętra w przypadku domów i innych budynków wolnostojących. Za pomocą tego rodzaju rzutów z góry możliwe jest niesamowicie dokładne pokazanie wszystkich pomieszczeń, bez względu na ich metraż – nawet tych niewielkich, które na zdjęciach trudno pokazać.
Przy pomocy rzutów 2D najłatwiej jest pokazać, jak kształtuje się rozkład wszystkich pomieszczeń. Na rzucie z góry również doskonale widać, jak układają się w domu lub mieszkaniu ciągi komunikacyjne, które będą wykorzystywane przez mieszkańców.
Tym, co jest kolejnym atutem rzutów 2D nieruchomości, jest ich niesamowita przejrzystość oraz dokładność. Są one również wysoce wiarygodne – nie sposób w nich w żaden sposób przekłamać wymiary czy też metraż poszczególnych pomieszczeń. Na rzutach 2D widać również w najlepszy możliwy sposób, jakie zorientowane na poszczególne strony świata jest mieszkanie.

Rzuty pieter dostępne są do zamówienia po zrealizowaniu skanowania obiektu, jest do usługa dodatkowo płatna. Cena usługi to 99 zł, plany dostarczane są w postaci plików jpg, png oraz pdf. Na planie uwzględnione są wszystkie piętra wg skanowania obiektu.

Dostępne opcje:

  1. plan pietra z wymiarami i nazwami pomieszczeń oraz naniesionym wyposażeniem poglądowym.
  2. plan pietra z/bez wymiarów, sam rzut pomieszczeń bez wyposażenie