fbpx

FAQ - Wirtualny spacer dedykowany – hotspot

Hotspoty w wirtualnym spacerze mogą mieć różną postać, Mogą być elementem graficznym, animowaną ikonką, lub dowolnie zaznaczonym fragmentem na zdjęciu. hotspoty potrafią wywoływać różne akcje. Na przykład po kliknięciu w nie lub najechaniu kursorem myszki mogą wywołać otwarcie okienka z informacjami tekstowymi, zdjęciem lub filmem wideo, a nawet stroną załadowaną z zewnętrznego serwera. Podstawową akcją hotspotów jest umożliwienie przemieszczania się pomiędzy panoramami czyli punktami wirtualnego spaceru.

Hotspoty mogą wywoływać kilka różnych funkcji na przykład oprócz uruchomienia akcji otwarcia okienka może być dodana akcja odtworzenia dźwięku, zmiany ikony, pokazania lub ukrycia innych elementów graficznych na aktualnej panoramie lub dowolnej innej w projekcie.

Hotspoty działają tak samo w środowisku wirtualnej rzeczywistości jak na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Możemy oczywiście to zmienić i zaprogramować różne akcje dla różnych środowisk w których będzie odtwarzany projekt wirtualnego spaceru.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami. Jeśli masz jakieś pytania lub pomysły na funkcje które miały by być uruchamiane za pomocą hotspotów – zapraszamy do kontaktu.