fbpx

integracje

Na chwilę obecną portal Airbnb nie pozwala na osadzanie wirtualnych spacerów w ofertach. Trwają rozmowy z przedstawicielami Matterport oraz Airbnb na temat integracji. Mamy nadzieję że do końca roku wszystko zostanie uzgodnione i będzie możliwość osadzania wirtualnego spaceru na stronie oferty Airbnb. Tymczasem możemy tylko kierować potencjalnych gości do wirtualnego spaceru po ofercie poprzez nieaktywny link w treści
np: Zapraszamy do wirtualnego spaceru: twojanazwa.wirtualne-spacery.pl
Czytaj dalej by zobaczyć film, prezentujący możliwą w przyszłości integrację (więcej…)
Portal nieruchomości-online.pl umożliwia swoim klientom osadzenie wirtualnego spaceru po oferowanej nieruchomości. Wirtualne spacery, czyli panoramiczne prezentacje 360o obiektu lub pleneru dostępna w przeglądarce internetowej, coraz bardziej zyskują na popularności w sród biur i agencji nieruchomości w Polsce. czytaj dalej by dowiedzieć się jak wstawić wirtualny spacer w tym portalu i jak wygląda jego prezentacja ... (więcej…)
Podpowiadamy jak wyróżnić wpis na Facebooku promujący wirtualny spacer po Państwa obiekcie. Dobrą praktyką jest osadzenie wpisu na tablicy jako pierwszy na samej górze. Jak to zrobić ? W wersji na komputerze należy kliknąć w trzy kropki w prawym górnym rogu, a następnie w wyświetlonym menu wybrać "Przypnij na górze strony". Teraz Twój wpis będzie zawsze pierwszy przez co będzie zauważony przez każdego, kto otworzy Państwa stronę lub profil na Facebooku zobacz na screenie (więcej…)
Zaskocz znajomych prezentując dostarczone przez nas zdjęcie sferyczne 360 stopni jako tło profilu na Facebooku. zdjęcie 360 tło profilu facebook Odwiedzający Twój profil będą mogli swobodnie przeglądać prezentowany obiekt. Zobacz film prezentujący zdjęcie panoramiczne jako tło profilowe. (więcej…)
Aktualizacja 2022 Portal Otodom umożliwia dodanie wirtualnego spaceru Matterport do ogłoszenia poprzez wklejenie linku w pole wirtualny spacer w formularzu dodawania ogłoszenia.
Portal otodom.pl umożliwia publikację aktywnego linku do wirtualnego spaceru. W formularzu poprzez który dodajecie państwo ogłoszenie dotyczące nieruchomości, wklejacie dostarczony przez nas link do zrealizowanego wirtualnego spaceru. np. http://twojanazwa.wirtualne-spacery.pl Dzięki wdrożonym przez nas statystyką każde kliknięcie w ten link jest odnotowane w statystykach wyświetleń dla Państwa prezentacji. Screen z przykładowego ogłoszenia: (więcej…)
Portal morizon.pl akceptuje osadzanie w ogłoszeniach wirtualnego spaceru w technologii Matterport. Wysłaliśmy zapytanie techniczne w jaki sposób jest osadzany wirtualny spacer, oczekujemy na odpowiedź. Przykładowe screeny: (więcej…)
Portal ogłoszeniowy gratka.pl nie akceptuje jeszcze aktywnych linków ani kodu html w ogłoszeniach Osadzenie wirtualnego spaceru jest jeszcze nie możliwe. Dobre praktyki stosowane przez klientów
  • Dodać w tytule ogłoszenia frazę wirtualny spacer np. Piękny dom z dużym ogrodem - wirtualny spacer Pozwoli to zwrócić uwagę już na liście ogłoszeń, że można zobaczyć oferowaną nieruchomość online
  • W treści ogłoszenia, nad opisem oraz pod opisem nieruchomości, zamieścić informację:
    Zapraszamy do wirtualnego spaceru po oferowanej nieruchomości
    twojanazwa.wirtualne-spacery.pl
zobacz screeny: (więcej…)