fbpx

technologia

Hotspoty w wirtualnym spacerze mogą mieć różną postać, Mogą być elementem graficznym, animowaną ikonką, lub dowolnie zaznaczonym fragmentem na zdjęciu. hotspoty potrafią wywoływać różne akcje. Na przykład po kliknięciu w nie lub najechaniu kursorem myszki mogą wywołać otwarcie okienka z informacjami tekstowymi, zdjęciem lub filmem wideo, a nawet stroną załadowaną z zewnętrznego serwera. Podstawową akcją hotspotów jest umożliwienie przemieszczania się pomiędzy panoramami czyli punktami wirtualnego spaceru.

Hotspoty mogą wywoływać kilka różnych funkcji na przykład oprócz uruchomienia akcji otwarcia okienka może być dodana akcja odtworzenia dźwięku, zmiany ikony, pokazania lub ukrycia innych elementów graficznych na aktualnej panoramie lub dowolnej innej w projekcie.

Hotspoty działają tak samo w środowisku wirtualnej rzeczywistości jak na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Możemy oczywiście to zmienić i zaprogramować różne akcje dla różnych środowisk w których będzie odtwarzany projekt wirtualnego spaceru.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami. Jeśli masz jakieś pytania lub pomysły na funkcje które miały by być uruchamiane za pomocą hotspotów - zapraszamy do kontaktu.

Przygotowaliśmy tabele funkcji poszczególnych technologii

(więcej…)

Wirtualny spacer po Twojej firmie przesłany do Google Street View automatycznie zwiększa ranking Twojej pozycji i widoczność w wynikach wyszukiwania Google. (więcej…)
Technologia Matterport pozwala na wygenerowanie i dostarczenie klientom zdjęć w proporcjach 16:9 o rozdzielczości 6k 6068x3413 96dbi 24 bit. Zwykle dostarczam klientom również zdjęcia po korekcji kolorystycznej w mniejszej rozdzielczości 4k lub 2k tak aby portale ogłoszeniowe akceptowały wielkość plików.

Na życzenie klienta mogę wykadrować zdjęcia do standardowych proporcji fotograficznych 4:3

Różne portale różnie sobie radzą z proporcjami 16:9 poniżej przedstawiam przykładowe ogłoszenie ze zdjęciami dostarczonymi po realizacji wirtualnego spaceru. (więcej…)
Każdy klient otrzymuje od nas wirtualny spacer w dwóch wersjach *
  1. Matterport (przykład)
  2. Google Street view (przykład)
*nie dotyczy prywatnych domów lub mieszkań. Wersja wirtualnego spaceru Google tylko dla obiektów komercyjnych, do których zaliczamy: firmy, lokale, hotele, apartamenty, domy na wynajem, domki letniskowe etc, itp Zobacz porównanie interfejsów... (więcej…)
Istnieje możliwość domówienie realizacji planów budynku dla obiektu w którym został zrealizowany wirtualny spacer np. plan mieszkania, plan piętra w domu. Rozmieszczenie pomieszczeń oraz ich wymiary. Jest to usługa dodatkowo płatna, koszt usługi to 150 zł netto, czas realizacji do 48h. Przykład planu pietra: (więcej…)
Bez dodatkowych kosztów otrzymujecie Państwo od nas pakiet panoram sferycznych 360°, w tym przykładzie prosimy zobaczyć jak wyglądają takie panoramy opublikowane na fanpage na Facebooku. Plik wygląda tak: panorama 360 dla firm Po publikacji jako zdjęcie na Facebooku wygląda tak: (więcej…)
Na życzenie klienta uruchamiamy bezpłatnie pełne statystyki dla zrealizowanych wirtualnych spacerów w usłudze Google Analytics. Statystyki podpinamy pod konto klienta w usłudze Google Analytics, lub w przypadku jego braku pod nasze konto, ewentualnie zakładamy takie konto dla klienta. Dzięki statystyką, klient ma pełny podgląd na popularność swojej prezentacji, ze wszystkimi opcjami raportowania dostępnymi w systemie statystyk Google. Zobacz screen (więcej…)
Wirtualne zwiedzanie 3D wykorzystuje WebGL, nowoczesny standard dla treści 3D oglądanych w Internecie. Na komputerach stacjonarnych WebGL jest obsługiwany przez najnowszą wersję przeglądarki Chrome, Firefox, Safari i Internet Explorer. Na urządzeniach mobilnych WebGL jest obsługiwany przez Safari na iOS 8 i Chrome na Androida. Czas ładowania zazwyczaj trwa dłużej na urządzeniach mobilnych. Jeśli nie możesz wyświetlić Wirtualnego zwiedzania, zaktualizuj przeglądarkę. Przetestuj swoją przeglądarkę na: https://get.webgl.org/
Kamery 3D wykorzystują technologię High-Dynamic-Range Imaging (HDR), która umożliwia dostosowanie aparatu do zmian w świetle, dzięki czemu można rejestrować jednocześnie zarówno jasne, jak i ciemne obszary. Oznacza to, że przestrzeń można skanować nawet w pochmurne dni lub wieczorem wykorzystując istniejące oświetlenie wnętrz, gotowy projekt będzie wyglądał równie dobrze jak model stworzony w słoneczny dzień.